25. kolo MUŽI A: Šaratice - Čechie Zastávka A 0:3 (0:0)

Galetka

Prokeš (70. Pospíšil L), Hajdin, Rousek T, Bohuslav

Pohl, Pospíšil Z (87. Tribula), Prchal, Fousek

Rousek Vl (80. Sláma J), Ustohal

Áčko v sobotu zajíždělo na zápas Šaratic. Vzhledem k tomu, že hřiště v Šaraticích bylo špatné kvůli předchozím průtržím, tak se utkání přeložilo do Zbýšova Vyškovsku. Po bezbrankovém poločase, kdy jsme si vytvořili pár šancí, ale nedokázali je proměnit, udělal trénér Pavlík v poločase změnu, která přinesla své ovoce. Stáhl Vladimíra Rouska na střed zálohy a Prchala poslal k Ustohalovi na hrot. Rousek si na záloze vedl obstojně a hra dostala jiné obrátky. První branku vstřelil právě Rousek, který si po vlasní individuální akci vzal na půlce hřiště míč, prošel přes čtyři domácí hráče a nakonec stál před ním pouze domácí brankář, kterému míč poslal k tyči pod rukou a otřevřel skore zápasu 0:1. Druhou branku jsme vstřelili po krásné akci Fouska s Bohuslavem, kdy druhý jmenovaný prošel s míčem po lajně až do vápna, kam poslal přízemní centr a Pohl dorážel do prázdné 0:2. Třetí branku vstřelil Prchal 0:3.