25. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka - Svratka Brno 3:3 (1:1)

Čechie Zastávka - Svratka Brno 3:3 (1:1)

Branky: 7. Reiter, 72. Foral, 85. Nešpůrek - 32. a 48. Křivánek, 79. Těžký

Balčirák

Střecha, Brychta, Oprchal, Bohuslav

Kronek (68. Rousek), Strnad, Pospíšil (56. Šmarda), Reiter

Nešpůrek (92. Syrovátka), Foral

Áčko vstoupilo do předposledního domácího utkání opět aktivně, už ve 2. minutě se dostal do zakončení Nešpůrek, ale trefil pouze boční síť. V 7. minutě přichází první branka utkání a rovnou z našich kopaček. Centrovaný míč od Střechy zakončil za záda hostujícího brankáře Reiter 1:0. V 10. minutě naši kluci parádně zakombinovali a dostali se až do hostující GARÁŽE. Šanci ale zlikvidoval hostující brankář. O chvilku později si naši obránci v zadu nerozuměli, ale naštěstí Peter v brance šanci hostí vychytal. Následně v 17. minutě pobídku Forala Kronek ve 100% šanci nevyžil. Ve 30. minutě se náš bývalý spoluhráč Filip Těžký dostával do nebezpečného zakončení, ale Balčirák byl na svém místě. Ve 32. minutě hledal hostující Křivánek skulinku tak dlouho, až nakonec našel, kdy překonal Balčiráka a vyrovnal na konečných poločasových 1:1.

Úvod druhého poločasu nám velmi nevyšel. Hosté bleskově přenesli hru, kde byl volný Křivánek a ten otočil skóre na 1:2. V 52. minutě zahrával volný přímý kop Nešpůrek, ale jeho zakončení bylo nepřesné. V 72. minutě Bohuslav poslal načechraný centr do vápna, kde našel Forala, který velmi krkolomným zakončením vyrovnal na 2:2. V 79. minutě se dostávají do vedení opět hosté. Těžký využil z ofsajdové hranice díru mezi stopery. V 84. minutě Foral zašněroval míč ve vápně tak šikovně, že byl hostujícím obráncem faulovaný. Rozhodčí zapískal pokutový kop. K tomu se postavil Michal Nešpůrek, který vyrovnal na 3:3. V nastavení druhého poločasu byl v našem pokutovém území velký závar, kdy Peter vyrazil na roh velmi těžkou střelou hostujícího hráče. Utkání skončilo spravedlivou remízou 3:3.