24.kolo MUŽI A: Čechie Zastávka - SK Chvalovice 5:0 (2:0)

Čechie Zastávka - SK Chvalovice 5:0 (2:0)

Branky: Nešpůrek Michal 2, Rousek Vladimír 2, Hajdin Miloslav

Prečan

Oprchal, Střecha, Herman, Bohuslav

Pospíšil (46.Kronek), Maňásek (69.Pohl), Brychta, Reiter

Rousek( 79. Hajdin), Nešpůrek (84. Hovězák)

V netradině nedělním domácím zápase při pěkném počasí a slušné divácké návštěve začalo utkání s nováčkem soutěže z Chvalovic,který je příjemným překvapením soutěže a od začátku hraje na špici. V úvodu utkání se z první šance po centru Oprchala prosazuje Laďa Rousek 1:0, Ihned po následné rozehrávce a po dlouhé době řádně vzhozený aut Reiterem spálil tutovku Michal Nešpůrek. Ve 13. minutě se k nebezpečné střele z úhlu dostal Rousek, ale jeho střelu vyrazil hostující brankář na roh. Krátce na to zakončoval techniky z úrovně velkého vápna Maňásek, ale jeho střela skončila metr nad hostující svatyni. Po půlhodině hry vyslal pěkný centr do vápna Bohuslav, našel tam Rouska, který pohotově z voleje střílí těsně vedle. Ve 36. minutě už zvyšujeme na 2:0, když Oprchal našel volného Nešpůrka a ten se mazácky prosazuje obloučkem. Ve 38. minutě se dostali do šance hosté, ale jejich šanci z přehledem zlikvidoval Pepa Prečan v bráně. Ve 40. minutě Chvalovice spalují 100% šanci, když jejich útočník hlavičkoval těsně mimo naši branku. Takový stav i po prvním poločase. Ve druhé polovině utkání pokračoval náš tlak. V 54. minutě si Reiter udělal ze 4 hostujících hráčů stojící kužely, poté přihrál Nešpůrkovi, který chladnokrevně zakončil a svoji druhou brankou v utkání zvyšoval už na 3:0. O chvílku později už zvyšujeme na 4:0, po pěkné akci Rouska s Kronkem. V 71. minutě po krásné akci a finální přihrávce Brychty spálil tutovku Nešpůrek. V 79. minutě přichází na hřiště Miloš Hajdin, zde trenérovi sázka na tohoto hráče vyšla. Miloš se ihned po příchodu na hřiště dokázal prosadit 5:0.

Zápas s týmem Chvalovic, ačkoliv dopadl 5:0, byl velmi pohledný. Hosté nepřijeli bránit, ale hrát fotbal !!! a za to jim patří dík. Naši kluci zajíždí v příštím kole do Horních Kounic, pokud se našemu mužstvu podaří na jejich hřišti zvítězit, můžeme po zápase slavit historický postup do 1.A třídy po rozdělení krajů Vysočina a Jižní Moravy.