24. kolo MUŽI A: Dynamo Cvrčovice - Čechie Zastávka A 6:1 (4:1)

Dynamo Cvrčovice - Čechie Zastávka A 6:1 (4:1)

Stehlík

Pohl, Reiter (46.Ištok), Kučera, Maňásek

Kadlčík, Rousek

Hodnocení zápasu trenérem A mužstva:
V dnešním utkání jsme bohužel navázali na jalové výkony z posledních dní. Prakticky nás porazili 2 hráči domácích, Polus společně s futsalovým reprezentantem ČR Zárubou, kteří byli téměř k nezastavení. Když jsme po půlhodině hry prohrávali 4-0, bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Ve 35. minutě zápasu sice snížil Lukáš Kučera svým 13. gólem v sezóně dalekonosnou střelou na 4-1 a vzápětí selhal před naprosto prázdnou brankou zkušený Michal Kadlčík, ale do kabin se šlo pro nás za velice nepříznivého stavu. V poločase jsme stáhli ze hry dnes nevýrazného Honzu Reitera, kterého nahradil Mirek Ištok posunuvší se na místo stopera a útok jsme posílili Lukášem Hermanem. Ve 47. minutě se v souboji ošklivě zranil Pavel Soustružník, kterého skvěle zastoupil Karel Galetka. Ve druhém poločase jsme sice byli herně lepším týmem, nebot´ domácí s vědomím solidního náskoku trochu polevili ve své aktivitě, ale přesto to byli oni, kdo se v závěru utání ještě střelecky prosadili a upravili tak konečné skóre na 6-1. Utkání skvěle odřídila trojice rozhodčích v čele s velezkušeným arbitrem Milanem Poloncem, kterému na lajnách asistovali pánové Krchňák s Janíčkem. I když si jsou naši hráči vědomi vážnosti situace v boji o záchranu, tak v posledních utkáních působí trochu bezstarostným dojmem a někteří z nich jsou zralí na psychologa, takže se budu asi muset po nějakém poohlédnout...