23. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - Sokol Pohořelice 2:2 (1:0)

Čechie Zastávka A - Sokol Pohořelice 2:2 (1:0)

Branky: 1. Rousek, 65. Stehlík - 83. Bzduch, 89. Slezák

Stehlík

Pohl, Reiter, Kučera, Maňásek

Rousek, Kadlčík (82. Hovězák M.)

Hodnocení utkání v podání trenéra A mužstva pana Michaela Benka:

V utkání s Pohořelicemi předvedlo mužstvo nejslabší výkon pod mým vedením. I když jsme se ujali vedení hned v 1. minutě zápasu, kdy se hned po několika sekundách po zahájení hry prosadil Vladimír Rousek, tak soupeř z Pohořelic nesložil zbraně a po celý 1. poločas působil fotbalovějším dojmem. My jsme si sice vypracovali několik dalších vyložených šancí, zvláště pak Kučerova a Rouskova měly skončit gólem, do kabin se ale odcházelo za našeho hubeného vedení 1-0.   Hned po změně stran mohl ve 46. minutě zvýšit Maňásek, který však nedokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit hostujícího golmana. Vytvořili jsme si další brankové příležitosti, které ale bohužel opět neskončily v bráně hostí. Na 2-0 jsme zvýšili v 65. minutě, kdy se po rohovém kopu a závaru před brankou prosadil hlavou Luděk Stehlík. Poté nastalo u mých hráčů zřejmě uspokojení z dvoubrankového náskoku, přestali běhat, bojovat a ani si v podstatě kloudně nenahráli...  Soupeř provedl změny v sestavě a přebral herní iniciativu. V 83. minutě se pokoušel o přízemní centr od postranní čáry z levé strany hostující Bzduch, a tato polostřela - polocentr skončil v naší síti. Po této brance hosté z Pohořelic ještě více ožili a přidali na obrátkách. Moji hráči byli v těchto chvílích naprosto marní a nedokázali se zvednout, natož udržet alespoň míč na svých kopačkách. V 89. minutě utkání vyhodnotili jinak velice přesní rozhodčí souboj Stehlíka s hostujícím hráčem jako roh pro hosty, a zcela nekrytý Slezák vyrovnal na konečných 2-2.

Hráči mě velice zklamali svým přístupem k utkání a především nasazením, z čehož vyvodím v týdnu na tréninku důsledky, protože takto se o záchranu nebojuje!