23. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - Dynamo Cvrčovice 3:2 (1:1)

Čechie Zastávka A - Dynamo Cvrčovice 3:2 (1:1)

Galetka

Ištok, Hajdin, Pospíšil,  Bohuslav

Maňásek, Kadlčík, Mrázek, Petřivalský

Vacek, Rousek (85. Bartošek)

Áčko nastoupilo do utkání s jednou změnou v sestavě. Na pátečním tréninku se zranil Jakub Pohl, který tak do dnešního utkání nemohl nastoupit. Ovšem velmi skvěle ho na postu levého záložníka zastoupil Milan Petřivalský. Kluci se k utkání s vedoucím týmem soutěže postavili čelem a bojovali. První poločas skončil 1:1. Cvrčovice měli po celý zápas tlak a dokázali si vytvářet šance, jenomže náš brankář Galetka měl dnes výborně postavenou branku. Zvonila tyč i břevno, přesto se hosté nedokázali prosadit. Ve druhém poločase jsme se dostali do vedení brankou Vacka 2:1. Hosté dokázali díky chybě naší obrany na 2:2. Poté Kája Galetka převedl pár parádních zákroků a vypadalo to, že zápas dospěje do remízového konce. Jenže v 83. minutě utekl po pravé straně Mrázek, nacentroval míč do vápna, kde stál osamocený Rousek a ten hlavou zvýšil na konečných 3:2.