22. kolo MUŽI A: Horní Kounice - Čechie Zastávka A 1:1

Branka: 18. Libor Palička ml. -  88. Lukáš Kučera

Pospíšil (46. Kadlčík), Herman, Ištok, Bohuslav

Stehlík - Pohl, Kučera, Reiter, Maňásek

Rousek (90. Hovězák)

Komentář trenéra Michaela Benka:

K utkání do Horních Kounic jsme přicestovali až 40 minut před utkáním, takže jsme měli málo času na přípravu, což se negativně projevilo na našich hráčích v 1. poločase. Sice jsme měli po celý poločas územní převahu, rovněž v držení míče jsme byli úspěšnější, ale nevytvořili jsme si žádnou kloudnou brankovou příležitost. Domácí mohli jít do vedení už v 10. minutě, kdy po rohovém kopu přestřelili naši zcela odkrytou branku. V 18. minutě po faulu Zdeňka Pospíšila zahrávali z jejich levé strany přímý volný kop a přízemní centr Libora Paličky skončil k překvapení všech u zadní tyče Soustružníkovy branky a bylo to 1-0. My jsme sice pokračovali v tlaku, ale do přestávky se již nic podstatného na hřišti neudálo. V poločase nahradil v naší sestavě zdravotně indisponovaného Pospíšila Michal Kadlčík, přeskupili jsme řady, stáhli hru na 3 obránce a útok jsme doplnili již zmiňovaným Kadlčíkem. Domácí sice nastřelili v 60. minutě tyčku naší branky, ale to bylo asi tak vše, co ještě v utkání předvedli. Bylo jen otázkou času, kdy se gólově prosadíme a zúročíme tak naši obrovskou převahu ve 2. poločase. Stalo se tak až v 88. minutě, kdy Rouskův přímý volný kop z pravé strany usměrnil do sítě Lukáš Kučera a vyrovnal na konečných 1-1 a my si tak odvezli velmi cenný bod.