21. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - MFK Modřice 4:1 (3:0)

Čechie Zastávka A - MFK Modřice 4:1 (3:0)
Branky: 14. a 31. Rousek, 24. Kadlčík, 82. Maňásek - 74. Goiš

Stehlík
Pohl (89. Švarc), Reiter, Kučera, Maňásek
Rousek (83. Ištok), Kadlčík (61. Stromecký)

Komentář trenéra A mužstva Michaela Benka:
Do utkání s Modřicemi jsme šli s jasným cílem zvítězit a přikovat tak našeho soupeře u dna tabulky. V sestavě se objevili po zranění někteří uzdravení hráči a od úvodní minuty jsme byli pány na hřišti. Soupeře jsme doslova přišpendlili před jeho brankou, a ve 14. minutě zápasu jsme se ujali vedení Vladimírem Rouskem. Soupeř byl naprosto neškodný a ve 24. minutě přidal náš druhý gól Michal Kadlčík po nádherné akci Lukáše Kučery, který byl opět naším nejlepším hráčem utkání. A když se ve 31. minutě podruhé v utkání prosadil po
chybě hostující obrany Vladimír Rousek, bylo to již 3-0. V závěru poločasu jsme v aktivitě trochu polevili a hráči Modřic měli dokonce i náznaky nějakých šancí. V poločase pochopitelně panovala v naší kabině pohoda, nicméně jsme si řekli, že se pokusíme soupeři nastřílet co nejvíce branek, abychom si trošku napravili skóre a nebudeme polevovat z naší předváděné hry. Moji hráči však nastoupili do 2. poločasu zřejmě s podvědomím vysokého vedení a možná se také šetřili na středeční veledůležitou dohrávku s Blížkovicemi a na svůj famózní výkon z 1. poločasu již nedokázali navázat. Modřičtí ale předvedli natolik slabý výkon a sterilitu, že si prakticky nevytvořili žádnou vyloženou brankovou příležitost. V 74. minutě zahrál některý z našich obránců na hranici pokutového území rukou, a hostující Patrik Goiš snížil z nařízeného trestného kopu na pro hosty přijatelných 3-1. Hráči Modřic v tu chvíli trochu ožili, nám se však podařilo v 82. minutě zvýšit na 4-1, kdy se nadvakrát prosadil Martin Maňásek po akci Romana Stromeckého. Utkání tedy skončilo 4-1, hráči hýřili aktivitou a na těžkém, silně podmáčeném terénu předvedli fantastický fotbal a prezentovali se velice kvalitním výkonem, za což je musím pochválit.