21. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - Družstevník Práče 3:2 (3:1)

Čechie Zastávka A - Družstevník Práče 3:2 (3:1)

Branky: 7. Pohl, 10. Vacek, 34. min Maňásek - 28. ???, 54. ???

Zhoř

Ištok, Hajdin, Pospíšil, Bohuslav (88. Petřivalský)

Pohl, Kadlčík (60. Stromecký), Maňásek, Mrázek

Rousek (83. Holas), Vacek

Dnešní zápas byl velmi důležitý. Utkali se dva soupeři ze spodního patra tabulky (12. Zastávka, 10. Práče). p1040643.jpgUtkání jsme začali velmi aktivně a už v první minutě jsme se mohli dostat do vedení, ale David Vacek spálil tutovou šanci na hranici malého vápna. Úvodní tlak ale přinesl své ovoce. V 7. minutě se do samostatné akce pustil Bohuslav, který prošel hostující obranou jako nůž máslem a poslal parádní přízemní centr do vápna, který ve skluzu zakončoval Pohl - 1:0. Tlak vygradoval v 10. minutě, kdy Rousek poslal krásný křižný pas z vlastní poloviny hřiště na Vacka, ten si pohrál s hostujícími obránci a přízemní střelou k levé tyči zvýšil – 2:0. p1040633.jpgV tuto chvíli se naši kluci uspokojili s dvoubrankovým vedením a přestali hrát. Toho využili hosté, převzali iniciativu na svou stranu. Ve 27. minutě ještě hosté nastřelili břevno, ale o minutu později už dokázali snížit na rozdíl jedné branky dalekonosnou střelou, která skončila v síti Michala Zhoře – 2:1. To se už naši kluci konečně probudili a zareagovali brankou ve 34. minutě, kdy se velmi hezky uvolnil Pohl ve středu hřiště, poslal míč uličkou na Maňáska a ten se tváří v tvář hostujícímu brankáři prosadil hezkou přízemní střelou na zadní tyč - 3:1. Tento výsledek vydržel i do konce prvního poločasu. Úvod druhé půle byl opět v naší režii. Ve 47. minutě se na hranici velkého vápna uvolnil David Vacek, ale svoji vyloženou šanci nedokázal dostat do hostující branky. Hostům se podařilo snížit v 54. minutě na rozdíl jedné branky – 3:2.p1040653.jpg V 56. minutě se parádním zákrokem ukázal domácí brankář Zhoř, když vytáhl krásnou střelu hostujícího hráče, která mířila do šibenice. Zápas byl velmi bojovný z obou stran, bylo vidět, že se hraje o důležité body. Do konce utkání se už nic vážného nestalo, pár šancí ještě bylo, ale o žádné výrazné se nejednalo. Tři body bere náš tým za konečnou výhru 3:2.

FOTO Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE POD ČLÁNKEM VE FOTOGALERII, KOMPLETNÍ FOTO NAJDETE ZDE