20. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - Sokol Višňové 3:0 (2:0)

Čechie Zastávka A - Sokol Višnové 3:0 (2:0)

Zhoř

Prokeš, Kadlčík, Ištok, Bohuslav

Hajdin, Fousek (85. Sláma Z.), Pospíšil Z., Mrázek (65. Pohl)

Ustohal, Rousek V. (75. Paseka)

Utkání bylo velice bojovné. V prvním poločase jsme byli lepším týmem. Už ve 4. minutě byl vyloženou šanci Rousek, jeho střela ale šla těsně vedle tyče hostující branky. V 17. minutě se už trefil. Kdy dostal krásnou přihrávku do běhu na hranici ofsajdu a běžel sám na brankáře, kterého podstřelil pod rukou a dostal nás do vedení. Laďa se prosadil po 6 zápasech. Naposledy dal gól na podzim v Hostěradicích. Další branku vstřelil Fousek v 39. minutě, když Hajdin poslal míč do vápna a Peťa zakončoval patičkou na 2:0. Ve druhé nás soupeř přehrával, my jsme hru zatáhli a už jsme se tolik neprosazovali. Nutno dodat, že Višňové kdyby byly v zakončení, tak by se nikdo nedivil kdyby zápas skončil remízou. Šanci na to měli dost. Třetí branku poté přidal opět Rousek a zápas tak skončil 3:0.