20. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - SK Moutnice 2:1 (1:1)

20. kolo I. B třída sk. B

Čechie Zastávka A - SK Moutnice 2:1 (1:1)

Branky: Matouš, Sláma Martin

Galetka - Ištok , Rousek T., Matouš, Pohl ( 88. Bartošek ) - Maňásek, Kadlčík, Sláma M., Pospíšil ( 68. Vaňek ) - Rousek V., Strašák ( 72. Nešpůrek )

Získali jsme velmi důležité 3b, ovšem to bylo jediné pozitivní z tohoto utkání. Hra byla plná nepřesností a nepochopitelně jsme hráli dlouhé nakopávané míče, čímž jsme zcela vynechali ze hry naši zálohu. Naštěstí jsme narazili na velmi slabého soupeře a tak diváci museli trpět až do posledního hvizdu rozhodčího.Skore otevřel v 15 min. hlavou Matouš, hosté po chybě našeho brankáře ještě do poločasu srovnali na 1:1. Ve druhém poločase nepromněnil Strašák penaltua tak utkání směřovalo ke spravedlivé remíze. V 88. min krásně přeloboval Sláma M. z hranice velkého vápna brankáře a tak jsme nakonec utrpěli výhru 2:1. U hostů byl jednoznačně nejlepším hráčem Marek Prchal, který tam je na hostování a v létě se vrací k nám.