20. kolo MUŽI A: SK Tuřany - Čechie Zastávka A 1:3 (1:0)

Branky: 14. Smetana - 48. a 82. Kučera, 90. Stromecký

Pospíšil, Herman, Bohuslav - Stehlík

Pohl, Kučera, Reiter, Maňásek (70. Ištok)

Kadlčík, Rousek (46. Stromecký)

Komentář trenéra Michaela Benka:

Na Tuřany jsme byli skvěle připraveni, jelikož jsem osobně sledoval jejich středeční dohrávku v Chrlicích. Přestože jsem hráče upozorňoval na kvalitní standardní situace domácích, tak ve 14. minutě utkání jsme nedokázali odvrátit jejich roh a po sérii hlaviček v našem pokutovém území domácí útočník Smetana pohodlně přehodil hlavou našeho golmana Galetku. Po celý první poločas jsme však byli lepším týmem, avšak našemu zakončení scházela přesnost a kvalita finálních přihrávek. Rovněž domácí měli ještě v průběhu 1. poločasu dvě dobré příležitosti ke skórování, ale Smetana pokaždé minul naší branku. Do druhého poločasu nahradil v naší sestavě zraněného Rouska Roman Stromecký. Ve 48. minutě po našem rohovém kopu domácímu brankáři Gallovi vypadl míč z rukou a Lukáš Kučera pohotově doklepl balon do prázdné branky. 1-1. Celý druhý poločas jsme domácí prakticky do ničeho nepustili, dobře jsme napadali a lépe kombinovali. Navíc když byl v 60. minutě vyloučen za oplácení domácí Malíšek, bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme druhou branku. Stalo se tak v 89. minutě, kdy náš výborně hrající kapitán Honza Bohuslav utekl po levé straně, pohrál si s domácími zadáky a naservíroval parádní přihrávku před branku Lukáši Kučerovi, který tak vstřelil naší vítěznou branku a svou 2. v utkání. 1-2. V 90. minutě ještě krásně vybojoval míč na půlící čáře Roman Stromecký a svým únikem pečetil výsledek utkání na 1-3. Hráčům bych chtěl za předvedenou hru, výkon a bojovnost poděkovat! Nejlepším hráčem na hřišti byl suverénně Lukáš Kučera.