2. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - MS Brno 1:1 (1:1)

2. kolo I.B tř. sk. B krajská soutěž mužů

Ištok, Kadlčík, Bohuslav

Pospíšil

Mrázek (87. Holas), Maňásek, Procházka (82. Petřivalský), Báder (75. Matějka)

Vacek, Stromecký

Áčko ve svém prvním domácím (vedl už venkovní zápas A mužstva v 1. kole v Únanově,kde mužstvo vyhrálo 3:4) zápase pod vedením trenéra B mužstva Petra Smištíka, který zaskakoval za trenéra Lukáše remizovalo s Moravskou Slavií Brno 1:1. Utkání bylo po celý zápas velice vyrovnané. Během druhého poločasu až hodně vyhrocené o čemž svědčí 2 udělené červené karty. Hostující hráči většinu zápasu na hřišti polehávali, hra se příliš kouskovala. Morenda se dostala do vedení prakticky ze své první standardní situace, když v 17. minutě zahrávala rohový kop, její hráč si nejvyše naskočil na letící centr a zamířil hlavou přesně k levé tyči brankáře Soustružníka - 0:1. Našim klukům se podařilo vyrovnat až ve 35. minutě, když se David Vacek parádně uvolnil na levé straně, krásně potáhl míč až do vápna, tam ho přenechal Maňáskovi, který si míč prostrčil mezi dvěma hostujícími obránci a zakončil krásnou přízemní střelou k levé tyči - 1:1. V prvním poločase ještě Martin Procházka nastřelil hlavou břevno, ale to bylo tak vše. Ve druhém poločase se přidalo na tvrdosti, každý souboj prakticky zaváněl kartou. Rozhodčí začali rozdávat karty obou barev. V 67. minutě obdržel svoji druhou žlutou kartu hostující hráč a šel předčasně do sprch. V 89. minutě byl Pospíšil KNOCK-OUTován hostujícím hráčem, brankář Soustružník neudržel nervy na uzdě, vlétl do tohoto souboje a tento úder mu oplatil, proto předčasně do sprch zamířil i on. Hostující hráč dostal pouze žlutou kartu. Po této situaci hlavní rozhodčí zápas ukončil. Remíza je nejspíše spravedlivá.