19. kolo MUŽI A: Baník Zbýšov - Čechie Zastávka 4:1 (2:0)

Baník Zbýšov - Čechie Zastávka 4:1 (2:0)

Galetka

Ištok, Sláma Z.,Matouš, Bohuslav ( 38.Mrázek)

Maňásek,Kadlčík,Sláma M.,Pospíšil ( 46. Pohl )

Strašák (55.Vaňek) , Rousek V.

V tomto utkání jsme podali náš nejhorší jarní výkon. Nedokázali jsme se přizpůsobit velmi tvrdé hře soupeře, kterou Zbýšovu rozhodčí velmi rád toleroval. První poločas byl vyrovnaný a hra se odehrávala většinou ve středovém kruhu. V 15. a 25. min. běželi sami na výborného domácího brankáře Rousek V. a potom Maňásek, ovšem oba dva selhali. Rozhodujícím momentem utkání bylo závažné zranění Bohuslava v 38.min, kdy se nám rozpadla do té doby velmi dobře fungující obranná čtveřice. Domácí toho využili hned ve 41.min, kdy jejich první střela mezi tyče byla hned golová. Ve 45.min. rozhodčí neviděl faul na Slámu M.,většina našich hráčů přestala hrát a pro zkušeného Zavřela nebyl problém zvýšit na 2:0. Druhý poločas se dohrával už pouze z nutnosti a na obou stranách převažovala nepřesnost nad fotbalovostí. Rozdíl mezi Zbýšovem a zbytkem týmů v soutěži opět ukázal Kameník, který když hraje ,tak jako jediný hráč kromě bojovnosti přidá i fotbalovost a v podstatě řídí celou hru Zbýšova. Na jaře se k němu přidal velmi zkušený Zavřel a tito dva hráči nás v podstatě svou kreativitou a fotbalovostí porazili sami.Domácí nakonec zaslouženě vyhráli 4:1 a nás teď čeká důležité utkání doma s posledními Moutnicemi. Více než ztráta 3b nás může mrzet ztráta dalších 3 hráčů kvůli zranění ( Bohuslav, Strašák a Sláma Z.)