19. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - SK Žebětín 0:5 (0:4)

26. 4. 2014

19. kolo I.B třída sk. B

Čechie Zastávka A - SK Žebětín 0:5 (0:4)

9. minuta ČK: Herman (Zastávka)

Utkání A mužstva s lídrem tabulky ovlivnilo velmi přísné brzké vyloučení našeho hráče Lukáše Hermana, které přišlo už v 9. minutě. Chvíli poté jsme obdrželi první branku, kdy se následně zranil útočník Stromecký. Naši hráči byli ochromeni a nedokázali se dostat do tempa. Toho využili hosté, když přidali další 3 branky do konce poločasu, těsně před závěrečným hvizdem první půle se nedokázal z malého vápna do prázdné branky prosadit Michal Kadlčík, hosté tak první poločas vyhráli 0:4. Ve druhé půli se už naši kluci do zápasu nedokázali dostat. Minimálně do konce sezony se v 70. minutě zranil Martin Maňásek, kterého střídal Jakub Venclovský. Všichni hráči z B mužstva, které měl trenér Benko na lavičce se dostali do hry. Nezbývá než doufat, pobrat všechny síly a dál bojovat !!!