18. kolo MUŽI A: Práče - Čechie Zastávka A 2:1 (2:1)

Mrázek, Hajdin, Ištok, Bohuslav

Chačatarjan V., Pospíšil ( 50. Pohl ), Císař, Fousek

Paseka, Kadlčík

Komentář z webu Družstevníku Práče:

V dalším kole do Práčí zavítali fotbalisté Zastávky. Začátek utkání přinesl opatrný fotbal na obou stranách. V druhé polovině prvního poločasu se diváci dočkali i branek. Tu první obstaral domácí Jiří Mašek, který vzal zodpovědnost na své kopačky a průnik po levé straně zakončil přízemní střelou. 1:0 Radost domácích netrvala dlouho. Za pár minut bylo skóre srovnané. Hostující Kadlčík si to namířil přímo mezi domácí obránce a prostřelil bezmocného domácího brankáře. 1:1 Před odchodem do kabin padla ještě jedna branka. O tu se postaral domácí fotbalista Gregor, který po přiťuknutí Maška překonal hostujícího brankáře Galetku. 2:1 Poločas druhý začal náporem Zastávky. Míč domácím prakticky nepůjčovala, ale narážela na dobře bránící obranu Práčí. Domácím tak vznikl prostor pro rychlé protiútoky. Brankář hostí nejprve vychytal Gregora, který se na něj řítil zcela sám. V dalším úniku Kosec sice brankáře už překonal, ale míč se zastavil na tyči. Skóre se, ale nezměnilo. Bojovnost Práčí se proměnila v 3 body.

HODNOCENÍ TRENÉRA PAVLÍKA:
Při absenci všech našich útočníků ( Ustohal,Rousek,Maňásek ) jsme podali letošním nejhorším výkon a zbytečně prohráli. Mladí hráči by si měli zbytek sezony v klidu zahrát a sbírat zkušenosti a né hrát ustrašeně a bát se jít do zakončení. Samozřejmně je potřeba přidat i v bojovnosti, jinak se lepší výsledky nedostaví.