Jdi na obsah Jdi na menu

17.kolo Muži A: SK Vojkovice - Čechie Zastávka A 1:1 (1:1)

4. 4. 2009

Naši Muži A zajížděli v sobotním odpoledni do Vojkovic. Utkání s tímto soupeřem na podzim skončilo 2:1 pro Vojkovice. Do tohoto utkání již nemohl nastoupit Nyebe Rossi, který se v týdnu domluvil s Rapoticemi (1.A třída sk. B Kraj Vysočina), dnes již nastoupil v dresu Rapotic a povedlo se mu v prvním utkání v novém týmu vstřelit branku (pozn.Rapotice - Křižanov 2:0)

17. kolo 1.B třída sk. B

SK Vojkovice - Čechie Zastávka A 1:1 (0:0)

Průběh utkání:

1.min:  začátek utkání

13. min: Maňásek utekl po lajně, dvakrát si s Vladimírem Rouskem vyměnili míč a poté ho poslal do samotného úniku, ale Vladimír Rousek byl v těžké pozici a tak zakončil těsně nad domácí branku.

20. min: Strašák poslal krásný cetr do vápna, kterým přesně našel Maňáska, ten zakončil hlavou, ale trefil tyč, míč si poté domácí brankář Hradec srazil do vlastní brány 0:1.

30. min: Vojkovice vyrovnaly z volného přímého kopu asi z 25 m se prosadil domácí Poláček 1:1.

39. min. Vladimír Rousek velmi nebezpečně odcentroval do pokutového území, kde si na míč nabíhal Maňásek, ten se ale ve vyložené šanci zalekl a míč netrefil

45. min: Stav po prvním poločase 1:1

50. min: k odraženému míči z našeho rohu se dostal Martin Sláma, ale jeho střela z halfvoleje skončila těsně vedle Hradecovi branky.

57. min: Další odražený míč z našeho zahraného rohu, tentokrát to Bohuslav zkoušel střelou z 30 m, míč šel těsně nad.

65. min: přízemní centr do vápna nezachytili v domácím pokutovém území Matouš s Maňáskem

70. min: po faulu na Maňáska byl vyloučen domácí hráč po druhé žluté kartě

73. min: Největší šance Vojkovic, tvrdou střelu vyslal jeden z domácích hráčů, ale brankář Tribula perfektním zákrokem míč vyrazil a zachránil tak 100% branku. Odražený míč se snažili Vojkovičtí dotalčit do branky, ale nepovoleným způsobem, zahráli rukou a kopalo se od naší branky.

85. min: domácí zahrávali nepřímý kop po tom co Tribula zachytil od Ištoka malou domů

90. min: konec utkání 1:1

Zápas byl vyrovnaný, nejlepším hráčem Čechie byl jednoznačně Martin Maňásek, který si připsal branku a dělal velké problémy domácí obraně svými úniky po křídle. měl možnost vstřelit další dvě branky. naši hráči měli využít zhruba 20. min přesilovku, kdy hráli proti 10ti, ale tu nevyužili. V příštím utkání se naši představí již na domácí půdě proti týmu SK Tuřany.