17. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - Sokol Tasovice B 2:0 (0:0)

17. kolo I. B třída sk. B muži

Čechie Zastávka A - Sokol Tasovice B 2:0 (0:0)

Branky: 57. Pohl, 82. Rousek

ČK: 84. Juhaňák (TAS)

Na snímku zachycen Rousek, který posílá gólovou přihrávku na Pohla a ten otevírá skóre utkání 1:0

Galetka

Ištok, Pospíšil, Matouš, Bohuslav

Pohl, Maňásek (20. Kadlčík), Hajdin (75. Holas), Mrázek

Rousek (87. Petřivalský), Vacek

Foto je přiložené pod článkem, kompletní fotogalerii najdete na: zde

Oba týmy nastoupily k utkání posilněny výhrou z prvního jarního kola. Do zápasu vstoupili lépe naši fotbalisté, prakticky po čtvrt hodině hry jsme mohli vést minimálně 4:0, ovšem vyložené šance jsme nedokázali přetavit v branku. p1030713.jpgCelý první poločas jsme byli lepším týmem až ke konci prvních 45 minut hosté hru vyrovnali a začali kousat, stav 0:0 ale vydržel. Druhý poločas byl celkem vyrovnaný, hráli jsme ze zabezpečené obrany a vyráželi do rychlých brejku. Jeden takový jsme dokázali proměnit v 57. minutě, kdy míč do běhu dostal Vladimír Rousek, zatáhl si ho až do vápna, poslal přízemní přihrávku napříč malým vápnem, která mířila přímo na volného Jakuba Pohla a ten otevřel skóre utkání - 1:0. Další branku jsme přidali v 82. minutě, kterou vstřelil Rousek 2:0. Šance které si vytvořili hosté pochytal brankář Galetka a tak utkání skončilo výsledkem 2:0.p1030751.jpg

Zápas jsme mohli vyhrát daleko vyšším rozdílem. Počet vyložených šancí, byl opravdu vysoký a Tasovice měly štěstí, že domů neodjížděly s vyšším výpraskem. Kluci bojovali a předvedli super  výkon a tak nezbývá než jim popřát hodně štěstí do dalších zápasů.