16. kolo Muži A: FC ASA Únanov - Čechie Zastávka A 3:3 (1:0)

FC ASA Únanov - Čechie Zastávka A 3:3 (1:0)

Bohuslav (70. Kovařík), Sláma Zdeněk (75. Pohl), Rousek Tomáš, Ištok

Sláma Martin

Mrázek, Strašák, Kadlčík (62. Rossi)

Rousek Vladimír, Maňásek

Na velmi dobře připraveném hřišti jsme odehráli velmi divoké utkání. Domácí nastoupili k utkání posílení o několik hráčů s cílem co nejdříve se odpoutat se sestupových příček. První poločas nás dobře hrající domácí přehrávali svou bojovností a větší touhou po vítězství. Většinu osobních soubojů jsme prohrávali a rychlonozí útočníci domácích nám dělali velké problémy.První branku jsme inkasovali ve 40.min , kdy domácí prostřelili chumel hráčů ve vápně a střelou z 20m otevřeli skore. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, ovšem domácí nás hned potrestali v 50.min z brejku, který zahráli velmi dobře a vedli už 2:0. V 58. min jsme inkasovali z rohového kopu, kdy zcela volný hráč na přední tyči neomylně skoroval. V tomto okamžiku jsme byli zralí doslova na ručník. Za této situace jsme se rozhodli zariskovat a postupně jsme nasadili do hry další útočníky a začali hrát 3-2-5. Domácí od 60. min zcela odpadli fyzicky a v 68. min se po individuální akci prosadil střídající Rossi. V 78.min skoroval hlavou Rousek V. a snížil na rozdíl jediné branky. V 89. min po krásné individuální akci Maňáska skoroval opět velmi dobře hrající Rousek V. a vyrovnal na konečných 3 : 3. Závěrečných 30. min jsme zahráli výborně, ovšem pasivitou a bojácnou hrou v prvních 60.min jsme se sami připravili o lepší výsledek.