16. kolo MUŽI A: Blížkovice sestřelil Kučera

Čechie Zastávka - Sokol Blížkovice 3:0 (2:0)

Stehlík

Pohl, Kučera, Reiter, Maňásek

Rousek (64. Stromecký), Kadlčík (72. Ištok)

Hodnocení trenéra Michaela Benka:

Do utkání jsme šli s jasným cílem zvítězit, a od úvodních minut jsme také určovali rytmus hry. Vytvořili jsme si řadu slibných příležitostí a v 10. minutě nastřelil Lukáš Kučera břevno branky hostí. Dočkali jsme se v 18. minutě, kdy po našem přímém volném kopu z pravé strany prodloužil míč hlavou Lukáš Herman na Lukáše Kučeru a ten se prosadil v souboji s hostujícími zadáky a protlačil míč do sítě. 1-0. Hosté si prakticky nic nevytvořili a v 1. poločase tak na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo. Ve 45. minutě byl na hranici pokutového území faulován Vladimír Rousek a po nacvičeném signálu s Honzou Reiterem vstřelil Lukáš Kučera druhý gól utkání. Ve 2. poločase se hosté z Blížkovic zlepšili a hrozili především z nebezpečných standardních situací, které však naše obrana společně s golmanem Soustružníkem dokázala vyřešit. V 63. minutě byl po úniku z levé strany faulován v pokutovém území Rousek a Lukáš Kučera nařízenou penaltu s přehledem proměnil na 3-0 pro naše barvy a završil tak svůj hattrick v utkání. Hosté se pak tlačili do útoku, avšak skóre zápasu se již nezměnilo a my si tak pohodlně dokráčeli za dalším důležitým vítězstvím. Všichni moji hráči předvedli maximální, zodpovědný a týmový výkon, za což je opět chválím a smekám před nimi. Získali jsme další důležité body a potvrdili vzrůstající jarní formu a výkonnost.