16. kolo Muži "A" - SK SLatina - TJ Čechie Zastávka 2:1 (0:0)

Houser (79´ Houser)  -  Hvězda (63´ Šmarda)  -  Kronek  -  Reiter

Nešpůrek  -  Foral

Nevyužití náhradníci: Dufek, Brychta Kryštof, Syrovátka, Hovězák

Branka: Nešpůrek

Proti ne příliš oblíbenému soupeři naše áčko nastupovalo s odhodláním konečně protrhnout herní a výsledkovou krizi, bohužel po většinu prvního poločasu tomu nic takového nenaznačovalo, stejně tak na tom byl i soupeř a tudíž první poločas skončil bez branek. Do druhého poločasu trenér přeskupil sestavu což se ukázalo jako dobrý tah a v druhém poločase jsme byli úplně jiný tým a troufám si říct, že se odehrál nejlepší poločas na jaře. Zvýšená aktivita, pohyb, přesnost mělo za následek to, že v 50. minutě po pěkné akci Kronka nás posouvá Nešpůrek do vedení 1:0. Bohužel i přes zlepšení výkonu jsme nebyli schopni se vyvarovat 2 chybám. Ta první přichází 4 minuty potom co jsme se dostali do vedení. Na centrovaný míč z přímého kopu nejvýše vyskočil hráč Slatiny a i přes "obležení" našich hráčů dokázal zakončit přesně k tyči a vyrovnal na 1:1. V minutě 57 si naše obrana bohužel vybírá druhou slabší chvilku a s protiútoku domácí střílí další branku 2:1. Nutno říct, že průnikové přihrávce předcházel jasný faul na Forala, kdy rozhodčí Knecht již měl píšťalku v ústech nicméně z nepochopitelného důvodu nezapískal. Tyto 3 minuty ve finále byli rozhodující bohužel. Sice jsme byli odhodláni výsledek otočit a v posledních 30 minutách jsme dokázali Slatinu zatlačit a vypracovat si nejen tlak, ale i několik velice slibných šancí a standartních situací, které bohužel skončili bez gólového výsledku, a tak jsme museli skousnout další prohru. O nápravu se naši chlapi pokusí v sobotu 15. 4. od 16:00 soupeřem jim bude Kuřim.