15. kolo MUŽI A: Muži v dohrávce podlehli Morendě

Pospíšil (86. Švarc), Herman, Kučera, Ištok

Stehlík

Pohl, Reiter, Hampl (65. Rousek), Bohuslav

Stromecký (70. Kadlčík)

Před utkáním s MS Brno jsme řešili problémy se sestavou, jelikož kvůli zraněním z předešlého utkání nemohli nastoupit od začátku hned 4 hráči základní sestavy: Rousek, Kadlčík, Maňásek a Martin Hovězák. Do utkáí jsme však vstoupili skvěle a už v 5. minutě jsme mohli jít do vedení, ale střela Honzy Reitera skončila pouze na břevně domácí branky. Hráče MS jsme pak na dlouhé minuty doslova zamkli na jejich polovině, dobře jsme kombinovali a domácí nenechali rozehrát. Avšak naše snaha vyzněla bez gólového efektu. Ve 40. minutě nám po levé straně utekl do otevřené obrany domácí hráč, který přehodil vyběhnuvšího Karla Galetku a bylo 1-0. Hned po změně stran, tedy ve 46. minutě jsme po souboji u lajny měli vhazovat out. Rozhodčí však toto outové vhazování otočili ve prospěch domácích a ti po této situaci přidali 2. gól. Byli jsme nuceni otevřít hru, Lukáše Kučeru jsme vysunuli do útoku a bránili jsme tak jen se třemi obránci. Domácí jsme opět zatlačili na jejich polovinu, skvěle jsme kombinovali a byli lepším týmem, což mi po utkání potvrdili jak přítomní diváci, tak i domácí trenér Brzobohatý, hráči i funkcionáři... Udělali jsme 2 změny v sestavě, na hřiště přišli útočníci Kadlčík s Rouskem a Lukáš Kučera se stáhl do zálohy. V 74. minutě po rohovém kopu a hlavičce Lukáše Hermana se míč odrazil k Luďku Stehlíkovi a ten jej napálil do domácí branky. 2-1. Mezitím rozhodčí neodpískal jasnou penaltu v náš prospěch. To, že penalta byla, mi opět po utkání potvrdil domácí obránce, který se v této situaci sám prohřešil... Když už se zdálo, že se nám ze souvislého tlaku podaří vyrovnat, tak opět svou chybou zaúřadoval pan rozhodčí, který nám ponechal výhodu-nevýhodu na faulovaného Honzu Reitera. Domácí se lehce dostali k míči, nakopli jej na nabíhajícího útočníka Veselého, který vstřelil 3. gól svého celku v 80. minutě utkání. Utkání se pak dohrávalo před domácí brankou, ale žádný gól jme již ze závěrečného tlaku nevytěžili. Naši hráči se na hřišti velice silného soupeře prezentovali kvalitním výkonem, a pokud se v dalších utkáních prosadíme výrazněji i gólově, tak nebudeme mít se záchranou starosti.