15. kolo Muži "A" - TJ Čechie Zastávka - SK Šlapanice 1:1 (1:1)

Oprchal  -  Herman  -  Brychta  -  Bohuslav (77´ Pohl)

Houser  -  Hvězda (82´Šmarda)  -  Kronek  -  Reiter

Nešpůrek  -  Foral

Nevyužití náhradníci: Brychta Kryštof, Dufek, Syrovátka, Kříž

Již v 8. minutě se hosté ujali z penalty vedení po nesmyslných chybách našich hráčů 1:0. Ve 23. minutě bylo srovnáno, když Reiterův centr šťastně zapadl za hostujícího brankáře 1:1. Poté se naši dostali ještě do dalších slibných a ložených šancí, ale pokaždé bohužel bez gólového efektu, byla z toho jen dvakrát orazítkovaná branková konstrukce a výborné zákroky Šlapanického brankáře. I ve druhé půli jsme měli nad soupeřem "platonický" tlak a několikrát se dostali do zakončení, jenže, tak jako v předešlých případech bez gólové radosti. Stejně tak si vedli i hosté kdy po další z našich chyb se dostal do samostatného úniku hostující hráč, ale v naštěstí jeho zakončení bylo velmi bídné a tak zápas skončil 1:1.

Již ve druhém zápase bodová ztráta se soupeřem z dolních pater tabulky. Trápit nás můžou nejen výsledky, ale především nasazení, odhodlání, kolektivnost,..... které se bohužel z našeho týmu přes zimu vytratili. Doufejme, že kluci se vrátí k výkonům v podzimní části a začnou předvádět fotbal, který umí.

Příští zápas se odehraje v sobotu 8. 4. 2017 od 15:30 ve Slatině