14. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - ASA ES Únanov 7:0 (4:0)

Čechie Zastávka A - ASA ES Únanov 7:0 (4:0)

Branky: 27., 75. a 84. Kadlčík, 7. Reiter, 22. Rousek, 31. Kučera, 89. Maňásek

Pospíšil, Herman, Ištok, Bohuslav

Stehlík (60. Maňásek), Hampl (55. Pohl), Kučera, Reiter

Kadlčík, Rousek (69. Švarc)

Komentář trenéra Michaela Benka:

Jarní sezónu jsme zakončili na domácím hřišti kanonádou proti Únanovu. Hosté, kteří byli již před utkáním odsouzeni k sestupu přijeli až 15 minut před zápasem a prakticky bez rozcvičení působili naprosto odevzdaným dojmem. Skóre otevřel již v 7. minutě Honza Reiter, ve 22. minutě zvýšil na 2-0 Vladimír Rousek, a když ve 27. minutě upravil na 3-0 Michal Kadlčík, tak bylo prakticky po zápase. Ve 31. minutě ještě přidal nádherným lobem 4. gól do únanovské sítě Lukáš Kučera a stanovil tak poločasové skóre na 4-0.   Ve 2. poločase jsme soupeře stále drtili, ale gólově jsme se prosadili až v závěru. V 75. a 84. minutě proměnil své příležitosti kanonýr Kadlčík a završil tak svůj hattrick v utkání a v 89. minutě uzavřel zápasové skóre na 7-0 Martin Maňásek. Na jaře jsme tak získali 20 bodů při skóre 27-20 a bilancí 5 výher, 5 remíz a 3 porážky, což znamenalo úspěšnou záchranu pro Čechii.