13. kolo MUŽI A: Tatran Kohoutovice - Čechie Zastávka 0:3 (0:1)

Tatran Kohoutovice - Čechie Zastávka 0:3 (0:1)

Prečan

Herman, Střecha, Šic, Bohuslav

Kronek, Brychta (89. Pospíšil), Maňásek, Reiter (78. Pohl)

Rousek (89. Kadlčík), Nešpůrek (84. Frecer)

K poslednímu podzimnímu utkání zajižděli naši borci do brněnských Kohoutovic, kde nastoupili proti místnímu Tatranu. Kluci si chtěli udržet dobrou bilanci z předchozích utkání. Zápas začal prakticky hned od úvodní rozehrávky, kdy se do velké gólové šance dostal Nešpůrek, ale bohužel neskončila brankou. V 6. minutě zahrávali domácí trestný kop, který končí těsně nad Prečanovou brankou. V 10. minutě netrefil Kronek křižný centrovaný míč. Z následného rohu 2x zakončoval hlavou Herman, ale míč neprotlačil za domácího brankáře. Ve 12. minutě se dostali ke slovu opět domácí, ti vyslali na Prečanovu branku velmi nebezpečnou křižnou střelu, která těsně mine naši svatyni. Ve 13. minutě orazítkoval břevno domácí branky Kronek. Když běžela 15. minuta dral se do zakončení v pokutovém území Reiter, ten byl domácím hráčem stažen k zemi, píšťalka hlavní slečny rozhodčí, ale zůstala němá. Poté následovala hluchá desetiminutovka, až do 26. minuty, kdy naše útočná dvojice (Rousek, Nešpůrek) po samostatném nájezdu tak dlouho čarovala se zakončením, až to pročarovala... Ve 28. minutě se po dalším čarodějném posouváním míče ve vápně a zajímavou bodloránou k tyči trefuje sváteční střelec Kronek - 0:1. Konec prvního poločase nás zastihl v útlumu. Hra se nám nedařila, především na levé straně. Poločas mohl skončit daleko větším rozdílem. Druhý poločas pokračoval podobně jako ten první. Hra vypovídala o tom, že je to poslední podzimní zápas. Svoji druhou branku v tomto utkání přidal Libor Kronek. V závěru přidal pojistku Vladimír Rousek, který zvyšoval na 0:3 (celkem svoji 15 brankou na podzim) a zápas se v tomto výsledku taktéž dohrál.

Naši fotbalisté tak ovládli podzimní sezonu s velkou bravurou. Zastávka po vítězství v Kohoutovicícha 0:3, zakončuje podzimní sezonu se ziskem 34 bodů a prvním místem v tabulce I.B třídy sk. B. Díky souhře následujících víkendových výsledků. Zaváhání Blížkovic, Chvalovic a Mikulova. Má naše mužstvo náskok na druhý celek tabulky z Blížkovic rovných 10 bodů.