13. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka - SK Žebětín 2:1 (2:1)

Branky: 15. Pohl, 38. Maňásek - 20. Kratochvíl

Balčirák

Hajdin, Střecha, Herman, Bohuslav

Kronek, Maňásek (82. Syrovátka), Brychta (57. Nešpůrek), Reiter (69. Šmarda)

Pohl, Oprchal

Áčko v sobotním odpoledni nastoupilo na domácím hřišti v důležitém utkání proti Žebětínu. V rámci projektu farma za naše mužstvo nastoupil pouze brankář Peter Balčirák, který byl velmi důležitou postavou tohoho utkání. První naše branka padla v 15. minutě, kdy parádní sólo z vlastní poloviny předvedl Kuba Pohl 1:0. O 4 minuty později Kuba tečoval naši střelu do tyče. Na to se následně potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš, protože o minutu později hosté vyrovnávají, když Balčirák vyrazil míč před sebe, zde se míč odrazil k několika hráčům, kdy poslední byl bohužel pro nás zrovna žebětínský Kratochvíl 1:1. Ve 34. minutě poslal Oprchal skákavou střelu, tu si hostující brankář málem srazil do vlastní branky. Ve 38. minutě jsme se dostali opět do vedení. Byl to čas Martina Maňáska, který z 25ti metrů krásnou bombu s pomocí tyče zvýšuje na 2:1. Ve druhém poločase zkouší své štěstí Jarda Oprchal, jeho střela končí na tyči. K následné dorážce se dostal Pohl, ale nedokázal se prosadit. V 51. minutě Hajdin fauloval ve vlastním pokutovém území a hosté tak dostali šanci opět k vyrovnání. Pokutový kop ovšem Peter Balčirák kryl. V 70. minutě mohl definitovně zlomit utkání Bohuslav, který hlavou nakonec trefuje pouze břevno hostující branky, v tomto utkání už šlo o naše 3 nastřelenou tyč. Poslední naši šanci měl střídající Šmarda, který v 78. minutě zkouší pokus o přehození brankáře, ale ten jeho záměr vystihl. Utkání skončilo poměrem 2:1. Naši kluci v důležitém utkání dokázali vyhrát a získat důležité 3 body do tabulky.