13. kolo muži "A" - FC Slovan Brno - TJ Čechie Zastávka

Pohl  -  Herman  -  Brychta Ladislav  -  Bohuslav

Brychta Kryštof  -  Maňásek  -  Strnad

Šmarda(61´ Máša)  -  Ezeamaku  -  Reiter (79´ Michna)

Branka: 67´ Ezeamaku

13. podzimní kolo jsme sehráli na horké půdě Slovanu Brno. Opět nás přivítalo hřiště menších rozměrů a velmi špatné kvality, které je dohromady s domácím týmem plným silových, šikovných hráčů velkou překážkou k dobrém výkonu. Tento zápas nebyl vyjímkou a byly to dva poločasy ne úplně koukatelného fotbalu. Je nutno říci, že naši hráči bojovali a tentokrát byli více než vyrovnaným soupeřem hráčům Slovanu na jejich hřišti. Na začátku zápasu jsme čelili několika nepříjemným standartkám soupeře, někdy i se štěstím. Před koncem poločasu se dostal před hostujícího gólmana David Strnad, ale nepropálil jej. V druhém poločase jsme přidali o trochu fotbalovosti a vytvořili si šancí více. Po Augustinově střele z boku se nepodařilo Strnadovi protlačit míč za brankovou čáru. V 67’ však po standartní situaci vstřelil gól na 0:1 po krásné střele placírkou do šibenice Augustine Ezeamaku.  Pak nastal tlak domácích a jednou jsme museli i vykopávat míč při cestě za brankovou čáru, ale přežili jsme a dokonce mohli jít do většího vedení, a šak Davídkovi se nepodařilo jeho smůlu prolomit. Zápas tedy skončil 0:1 (0:0) a my prodloužili úspěšnou sérii a posunuli se na krásné třetí místo.  V příštím týdnu zakončíme podzim na půdě Soběšic, tak nás přijeďte podpořit a udělat si ještě hezčí zimní přestávku.