12. kolo MUŽI A: SK Žebětín - Čechie Zastávka A 3:1 (1:1)

SK Žebětín - Čechie Zastávka A 3:1 (1:1)

Mrázek, Hajdin, Ištok, Bohuslav (80. Frecer)

Pohl, Císař, Pospíšil Z., Maňásek

Fousek, Rousek (25. Švarc)

Hodnocení trenéra:

Do utkání jsme vstoupili velmi vlažně a domácí nás do 30 min. jasně přehrávali a mohli vést i větším rozdílem. Svou převahu korunovali domácí vstřelenou brankou z pokutového kopu, který byl za jasný faul našeho obránce. ve 30. min se nám podařilo vyrovnat a od té doby se hra vyrovnala. Do druhého poločasu už nenastoupil za domácí jejich jediný tvořivý hráč ( Zavřel ) a tak jsme začali zcela jednoznačně domácí přehrávat. Do dnešního utkání jsem se zatím nikdy nevyjadřoval k rozhodčím, ale pokud mají hráči a i já v 7 z 10 odehraných letošních utkáních pocit, že je rozhodčí většinou nakloněn soupeři, je to na zamyšlení a asi to není náhoda. Ale to, co předvedl v druhém poločase druhý pomezní ( z MěFS, který přijel přesně v době nástupu hráčů na zápas ! ) bylo doslova zarážející. V prvním poločase nezvedl ani jednou domácím praporek kvůli ofsajdu ( je možné, že žádný nebyl ), ale v druhém poločase nás takto zastavil snad 6x, z toho 3x jsme šli sami na brankáře skoro od půlící čáry. Sám vím,že odmávat ofsajd na této urovni je sice většinou sporné, ale tentokrát se to odehrávalo vždy přímo před naší lavičkou, takže jsme měli vždy všechny akce přímo před očima. Minimálně 4x stál náš utočník ještě 2 metry před domácím obráncem, ale praporek byl zvedlý už v té době! Od 80. min se k tomuto katastrofálnímu pomeznímu přidal do té doby dobře pískají hlavní rozhodčí. V 80. min. šel Pohl do souboje s dvěmi obránci domácích, ustál souboj před vápnem a už se dostával ve vápně ke střele z odraženého míče, ale rozhodčí nepochopitelně jeho pokus přerušil a písknul na něj faul, který se odehrál 10m před vápnem! Vše vyvrcholilo v 85. min,kdy domácí útočník naběhl do naše obránce a k ůdivu všech přítomných rozhodčí písnul druhou penaltu a domácí tak zvýšili na 2 : 1. Sice tím žřejmně ničeho nedosáhneme, ale poprvé musíme dodatečně napsat oficiální stížnost na rozhodčí, protože bud to pomezní dělal naschvál, nebo to prostě bohužel neumí a nemůže pískat tuto soutěž. Nejhorší na tom je, že místo aby se hráči věnovali fotbalu a na této úrovni se fotbalem bavili, tak se musí neustále řešit výkony rozhodčích a po zápase odchází hráči rozladěni a otráveni !!!