12. kolo muži "A" - TJ Čechie Zastávka - SK Vojkovice 3:0 (0:0)

Herman  -  Brychta Ladislav -  Kronek  - Bohuslav (80´Pohl)

Máša (68´Brychta Kryštof)  -  Maňásek  -  Strnad

Šmarda  -  David (44´Ezeamaku)  -   Reiter

Branky, 54´Ezeamaku, 76´Bohuslav, 83´Ezeamaku

Ve 12. kole zajížděl na Zastávku tým z Vojkovic, který chtěl potvrdit svoje poslední dobré výsledky a naopak hráči Čechie se rozloučit s podzimem na domácí půdě a také potvrdit svoji dosavadní práci a kvalitní výsledky. V první půli jsme měli herní převahu, bohužel bez velkého počtu vyložených šancí. Hosté hráli tvrdě a vše si oběhali. Na konci prvního poločasu musel střídat domácí David, kterému soupeř nevybíravě prošlápl v souboji kotník a místo něj nastoupil Augustine. V druhé půli hosté vystrkovali více růžky a hra se přelévala nahoru a dolů. První branka vstřelil v 54’ Augustine Ezeamaku po vybojovaném míči u lajny Míšou Šmardou a krásným rohlíku do vápna. V 64’ přišla komplikace v podobě červené karty Liboru Kronkovi za nevybíravý zákrok na soupeře. Následně jsme ubránili největší hostující šanci za přispění štěstí a brankové konstrukce. Za několik minut po podobném závaru na druhé straně jsme v 76’ šli zásluhou Bohuslava do dvoubrankového vedení a v 83’ po vypíchnutí míče soupeři a následném sólovém nájezdu od půlky dal svůj druhý gól Augustine a upravil na konečných 3:0(0:0). V tabulce máme slušných 19 bodů a jsme na pěkném 4. místě. Příští týden zajíždíme k nepříjemnému soupeři Slovanu Brno.