11. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka - FK Kunštát 3:1 (0:0)

Balčirák

Oprchal, Brychta, Herman, Bohuslav

Kronek, Maňásek, Havlásek (82. Syrovátka), Reiter (78. Šmarda)

Malata (67. Pohl), Pospíšil

Áčko vstoupilo do dohrávky 11. kola posilněno o 3 hráče divizních Rosic. V bráně se představil brankář Peter Balčirák, který nahrazoval v minulém utkání vyloučeného Prečana. V záloze nastoupil Jakub Havlásek a v útoku se představil Petr Malata. Už v úvodu utkání si naši kluci vytvořili první větší šanci. Ke střele se dostal na hrotu hrající Zdeněk Pospíšil, který se snažil technickou střeou k tyči překvapit hostujícího brankáře, ten ale stačil jeho střelu vytáhnout mimo branku. V 19. minutě se po spolupráce Malaty s Kronek dostáváme opět do zakončení, ale tato střela končí v náruči brankáře. Je tu další šance. Herman zakončuje po zahraném rohového kopu hlavou metr vedle tyče. V 25. minutě stříli z hranice velkého vápna Malata, ale opět vedle. Ve 36. minutě se hosté dostávají do 1000% šance po naši velké chybě. Tu jim ale nakonec výkopem z brankové čáry zmaří Herman. V poslední minutě prvního poločase se do technického zakončení dostal Maňásek, ale nastřeluje tyč.

Druhý poločas začal lépe pro nás v 52. minutě protrhujeme střeleckou smůlu. Pospíšil se trefuje nekompromisně hlavou po přesném centru z pravé strany 1:0. Tato branka nás ovšem jakoby ukolébala. Hosté v rozmezí 57. - 63. minuty zvýšují důraz, časo až za hranicí pravidel jim jsou následně uděleny dvě žluté karty. V 67. minutě zahráváme přímý volná kop. K tomu se postavil Martin Maňásek, který se trefuje přesnou střelou k tyči na 2:0. V 82. minutě hosté po nedorozumění našich stoperů snižují Haničincem na 2:1. V 84. minutě se nadějný dorostence Michal Šmarda dostává do obrovské šance, ale zakončuje pouze do brankáře. O dvě minuty později má další pokus, ale střela končí těsně nad. V 89. minutě se do šance dostával Pospíšil, který byl ale hostujícím brankářem faulován v pokutovém území a následně opoustil hřiště na nosítkách. V 90. minutě z následně nařízené penalt uzavírá stav utkání na konečných 3:1 opět Maňásek.