11. kolo muži "A" - SK Slatina - TJ Čechie Zastávka 1:1 (0:0)

Herman  -  Brychta Ladislav  -  Kronek  -  Bohuslav(80´ David)

Máša(65´ Brychta Kryštof)  -  Maňásek  -  Strnad

Šmarda(68´ Ezeamaku)  -  Michna  -  Reiter

Branka: 81´ Brychta Ladislav

V 11. kole naši hráči zajížděli do Slatiny, která opanovala třetí příčku naší tabulky. Hra tomu také odpovídala a byl to zápas plný soubojů, důrazu, ale i pěkného fotbalu na těžkém terénu. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, bohužel jsme naše velké šance neproměnili. V druhé půli se hra vyrovnala a i hráči Slatiny vystrkovali růžky. První branka zápasu padla z penalty po nešťastném faulu bohužel do naší síťe 75’ Husák. Po brance jsme vrhli všechny síly do útoku a naše nasazení vyústilo v 81’ ve vyrovnávací branku, kdy se po rohu trefil z blízky Laďa Brychta a upravil na konečných 1:1(0:0). Nutno říci, že remíza je v tomto případě asi zasloužená. Slatina nám byla kvalitním soupeřem a my museli podat kvalitní a bojovný výkon. V příštím kole budeme hostit tým z Vojkovic, tak snad náš výkon zopakujeme a tentokrát s tříbodovou koncovkou.