10. kolo muži "A": TJ Čechie Zastávka - AFK Tišnov 5:1 (2:0)

Pohl  -  Brychta Ladislav  -  Kronek  -  Bohuslav (68´ Herman)

Máša  -  Maňásek (74´ Brychta Kryštof)  -  Strnad

Reiter (77´ David)  -  Michna  -  Šmarda (67´ Ezeamaku)

Branky: Reiter 2x, Michna 2x, Maňásek

V 10. podzimním kole Čechie hostila již v dopoledních hodinách tým z Tišnova. Fotbalový anglický týden vystřídalo anglické počasí. Naši hráči se od prvních minut snažili plnit roli papírového favorita a již v 8’ jsme se po snad již třetí velké šanci ujali zásluhou Reitera vedení. V 16’ Maňásek zvýšil na 2:0 po standartce a jeho zakončení na zadní tyči. Následně se do poločasu činil hostující brankář, ale nesmíme zapomenout ani na našeho Peterku, který nás několikrát podržel. V druhém poločase jsme nastoupili trošku vlažněji. Skóre se měnilo až v 61’ kdy Michna tváří v tvář hostujícímu gólmanovi zakončil mezi nohy. V 66’ snížil na 3:1 hostující Mašek. Tříbrankové vedení nám vrátil dorážkou v 70’ opět Michna. A v 77’ na konečných 5:1(2:0) zvýšil druhým gólem Reiter. V tomto zápase jsme konečně vylepšili střeleckou formu, která doposud pokulhávala. V tabulce jsme se již posunuli do hezčích pater a pohled na ni je nyní hezčí. V příštím kole zajíždíme v sobotu do Slatiny, které se letos zatím daří a budeme se snažit náš bodový zisk opět navýšit. !!!