1. kolo MUŽI A: Sokol Pohořelice - Čechie Zastávka 1:1 (0:0)

Sokol Pohořelice - Čechie Zastávka 1:1 (0:0)

Prečan

Kadlčík, Střecha, Šic, Bohuslav (70. Pospíšil)

Reiter, Maňásek, Brychta, Kronek

Rousek, Nešpůrek (75. Paseka)

Áčko v přípravě odehrálo dobré zápasy a neprohrálo v nich. K utkání prvního kola nové sezony 1.B třídy odjíždělo do Pohořelic, kde nastoupilo proti místnímu Sokolu. V základní sestavě se představili nové posily a to Kronek s Nešpůrkem, kteří přišli na hostování ze sousedních Rosic a v obraně Jirka Šic, který pod trenérem Szypulou v Zastávce už dříve hrál. Ve středu zálohy nastoupil s Maňáskem Laďa Brychta, který přešel před sezonou do kategorie mužů z dorostu. Nově hrající kluci si nevedli vůbec špatně.

Naši kluci odehráli se svým soupeřem vcelku vyrovnaný zápas. První poločas byl z naší strany lepší, druhý poločas ovládli domácí. Šance byly na obou stranách, přesto v utkání hodně branek nepadlo. První branka přišla až v 53. minutě, kdy se po krásné akci po ose Maňásek, Reiter a Kronek prosadil poslední jmenovaný. Libor Kronek tak vstřelil svoji první soutěžní branku v barvách Zastávky. Domácí vyrovnali brankou necelých deset minut před koncem utkání, kdy se ze standardní situace prosadil Bzduch, kdy se míč zastavil až v brance brankáře Prečana. Utkání bylo vyrovnané a proto si naši kluci odváží z Břeclavska zasloužený bod za remízu 1:1.