1. kolo MUŽI A: FC Pálava Mikulov - Čechie Zastávka A 1:1 (0:1)

FC Pálava Mikulov - Čechie Zastávka A 1:1 (0:1)

Pospíšil, Herman, Oprchal, Bohuslav

Pohl, Stehlík (75. Ištok), Reiter, Stromecký

Kadlčík (88. Benedikt), Rousek (33. Maňásek)

Komentář trenéra A mužstva pana Michaela Benka k utkání:

Do Mikulova jsme jeli s cílem získat alespoň bod, což se nám sice podařilo, ale podle počtu šancí a střel na branku jsme měli získat body 3. Domácí sice byli od začátku utkání aktivnější, ale naši branku nikterak neohrozili. My jsme nedokázali v útočné fázi podržet míč a lehkovážně jsme ztráceli míče a kazili řadu přihrávek ve středu pole. Ve 33. minutě se zranil Vladimír Rousek, kterého v útoku nahradil aktivní Martin Maňásek, jež nás poslal do vedení ve 38. minutě, ale hlavní rozhodčí Nikolaj branku neuznal po konzultaci s pomezním pro údajný faul Kadlčíka... Ve 40. minutě zahráli domáci v pokutovém území rukou, ale rozhodčí situaci vytáhl za hranici pokutového území a zahrávali jsme tak pouze trestný kop. Ten zahrával Jan Reiter, jehož střelu domácí gólman vytěsnil na roh, ze kterého jsme však nic nevytěžili. Ve 42. minutě zápasu jsme se konečně dočkali, kdy po standardní situaci z levé strany usměrnil míč do domácí branky výborně hrající Roman Stromecký. 0-1.   Po změně stran jsme mohli v 50. minutě zvýšit svůj náskok, avšak Michal Kadlčík zcela nepochopitelně selhal před úplně odkrytou domácí brankou a Maňáskovu skvělou přihrávku nedokázal dopravit do sítě. Od této chvíle nám domácí zle zatápěli. My jsme lehce ztráceli míče a valil se na nás jeden útok domácích za druhým. V 76. minutě trestuhodně a lajdácky ztratil míč na půlící čáře Jan Reiter, nákop mikulovských naše obrana nedokázala odvrátit a domácí Garčic přízemní střelou vyrovnal na 1-1. Do konce utkání se už pak nic podstatného nestalo a zápas tak skončil remízou 1-1. S naším výkonem a předvedenou hrou jsem však velice nespokojen a do dalších utkání by se měli hráči nad tímto zamyslet.
!!! Děkuji fanouškům, kteří nás přijeli takovou dálku svými hlasivkami podpořit !!!