PŘÍPRAVA DOROST: Čechie Zastávka - Vev. Knínice 0:1 (0:1)

Čechie Zastávka DOROST - Vev. Knínice (MUŽI) 0:1 (0:1)

Petřivalský Holas Zoblivý Frecer
Kříž
Holas

Hodnocení Petra Hovězáka:

Na dnešní zápas jsme odjížděli v počtu 11 hráčů. Do zápasu jsme vstoupili dobře a do 15 min jsme plnili požadované úkoly a soupeře k ničemu nepustili. Chybělo jen lepší řešení ve finálních situacích. Během dalších minut jsme začali kazit a ztrácet míče, kupili se chyby a soupeř nás potrestal střelou nebráněného hráče z 20m - 0:1. O poločase jsme si řekli co zlepšíme, ale opak byl pravdou takže hra byla plná chyb, nepřesných přihrávek a s tím souvisejících zbytečných soubojů. Hrálo se více ve vzduchu než po zemi (bohužel). Soupeř si vytvořil několik gólových příležitostí které buď vychytal Dan, nebo soupeř netrefil bránu. Dnes jsem se opět utvrdil, že když nám v prostředku zálohy chybí Laďa nebo Šiša, tak nejsme schopni řešit herní situace s chladnou hlavou a ne zbrkle. Jinak hlavy vzhůru a hojná účast na trénincích Úterý a Čtvrtek 17:00 - 18:30 hod.