Jdi na obsah Jdi na menu

Příprava DOROST: Čechie Zastávka - SK Řečkovice 1:1

26. 2. 2012

Dorostenci nastoupili do přípravného utkání rovnou z plné přípravy, když na utkání cestovali přímo ze soustředění, které proběhlo ve Třech Studních u Nového Města na Moravě.

Čechie Zastávka - SK Řečkovice 1:1 ukončeno v 75 min.

Střídali hokejově: Klement R.,Strnad,Tribula,Frecer,

V prvním poločase jsme herně plnili dané úkoly a z toho plynula převaha, která bohužel nebyla využita. Soupeř ohrozil naši bránu po standartních situacích. Ke konci poločasu se prosadil Koželuha, který v souboji přetlačil soupeře a jeho následující střela skončila v hostující bráně - 1:0. Ve druhém poločase soupeř přidal na aktivitě, z toho plynuly naše chyby, špatné obsazování a přehrávání ze strany soupeře. Po špatném odkopu Gotwalda soupeř zpracoval 10m. za vápnem a střílí, no a jak už Davida známe (typický jeho gól) soupeř vyrovnává. Je potřeba začít chodit trénovat Davide !!!, to není florball. V 65. min šel osamocen na soupeřovu bránu Brychta, který byl nevybíravým zákrokem hostujícího brankáře faulován, za který by měla být odebrána registračka, ale kupodivu všech sudí nereagoval. Poté se strhla strkanice a potyčky. Od té doby bylo utkání hodně nervózní a po dalších strkanicích bylo ukončeno. Jen bych chtěl apelovat k hráčům na střídačce na jejich chování nad kterým zůstává rozum stát a kazí dobré jméno Čechie a Nás trenérů !!!!

Další přípravné utkání hrajeme 10.3. v 16:30 hod na Janouškové s týmem Veverských Knínic.