6.kolo DOROST: Čechie Zastávka - Baník Zbýšov 3:3 (2:2)

15. 9. 2009

6. kolo 1. třídy sk. B DOROST

Čechie Zastávka - Baník Zbýšov

Branky: 17. Ryšavý, 44. Ustohal, 52. Chačatrjan Vardan - 12. a 27. Šrajtl, 78. Kožíšek

ObrazekDorost odehrál velice dobré utkání, bohužel soupeři dovolil pokaždé skórovat po svých chybách díky kterým se Zbýšov dostal do vedení už ve 12. minutě, kdy zaváhal domácí stoper Ryšavý, který ovšem svoji chybu napravil a vyrovnal na 1:1 v 17. minutě. Po zaváhání domácího brankáře Pospíšila, který neudržel míč šli hosté opět do vedení brankou Šrajtla - 1:2. Do poločasu vyrovnal Ustohal 2:2. Ve druhé půli jsme se dostali do vedení tečovanou střelou Vardana Chačatrjana 3:2 a to už Zbýšov položilo, ale po naši další chybě se prosadil Kožíšek, který vyrovnal na 3:3, když nasadil jesličky domácímu brankáři.