6. kolo DOROST: FC Miroslav - Čechie Zastávka 4:4 (2:1)

6. kolo krajská soutěž dorostu

FC Miroslav - Čechie Zastávka 4:4 (2:1)

Branky: Frecer 2, Sojka, Zelinka

Komentář trenéra dorostu:

K zápasu s Miroslaví jsme nastoupili velmi aktivně, soupeře jsme zatlačili na jejich půlku a z tohoto „tlaku“ se nám podařilo i skórovat, o což se postaral Kuba Sojka krásnou ranou z dálky. Po vstřeleném gólu kluci bohužel přestali hrát a soupeř to potrestal třemi góly v rozmezí 15 minut. Po této studené sprše jsme se nedokázali vrátit k naší hře, chyběl nám důraz, soupeř byl po všech stránkách lepší a tento stav trval až do konce prvního poločasu a můžeme děkovat štěstí a Davidu Gottvaldovi, že skóre nebylo pro nás ještě nepříjemnější. Do druhého poločasu nastoupilo proti Miroslavi nové mužstvo. Kluci se o přestávce povzbudili, zdravě se naštvali a soupeře prvních dvacet minut vůbec k ničemu nepustili a odměnou zato jim bylo vyrovnání skóre a následná branka na 4:3. V této části zápasu jsme konečně dokázali, že fotbalově na nás má jen málo mužstev, ale bohužel takových poločasů jako byl, ten druhý odehrajeme strašně málo. Po dvaceti minutách „smrti“ se Miroslav vzpamatovala a bohužel vyrovnala ze standartní situace a poté se hra více vyrovnala. Chtěl bych všem klukům poděkovat za výkon hlavně v druhém poločase a doufám, že příští týden proti Oslavanům naváží na druhý poločas z tohoto zápasu. Nejlepší hráč zápasu byl David Gottvald, který konečně neprospal celý zápas a vychytal minimálně 3 góly, dále bych chtěl pochválit Kuby Frecra , který celý druhý poločas odehrál s bolestivě nakopnutým kotníkem a i přesto dal dva góly a na jeden přihrál našemu žolíkovi Honzovi Zelinkovi. Tradičně vysokou výkonost si udržel Laďa Brychta, Milan Petřivalský který konečně využíval svých předností a soustředil se jen a pouze na hru. Za druhý poločas musím pochválit úplně všechny. Hlavním pozitivem pro mě bylo to, že se kluci o poločase semkli a takřka prohraný zápas dotáhli na bodový zisk.