2. kolo 1.třídu dorostu: Slovan Rosice - Čechie dorost 2:6

2. kolo 1. třídy skupina B dorostu

FC Slovan Rosice - Čechie Zastávka 2:6 (1:3)

Branky: Ustohal 2, Vaněk 2, Doležal, Chačatrjan Vahe

Sestava: Tribula - Nešpůrek, Bartošek, Ambrož Ondřej (Navrátil), Chačatrjan Vardan (Koželuha) - Bujok (Chačatrjan David), Vaněk, Maňásek, Doležal - Ustohal, Chačatrjan Vahe (Reich)

Zastávecký dorost vstoupil do utkání aktivně už v 6. minutě se trefil Ustohal 0:1.Od 15. minuty se ale naše hra vytratila a Rosice vstřelily v podstatě z ničeho branku a srovnaly tak na 1:1. Naši hráči odpověděli dalším gólem a dostali jsme se opět do vedení. Vaněk poslal krásnou umístěnou střelu 1:2. V 38.minutě Ustohal zvýšil náskok na 1:3 a za takového stavu se šlo také do šaten.

Do druhé poloviny naši hráči nastoupili v klidu. v 49. minutě po krásné akci Maňáska zakončil do prázdné Vahe Chačatrjan na 1:4. V 75. minutě utekl Ustohal a zvýšil na 1:5. Od 75. minutě dostali šanci náhradníci. Rosice po faulu na vápně snížily s trestného kopu na 2:5 a ihned na to odpověděl Vaněk na 2:6. Vítěství našeho dorostu bylo zasloužené a po dobrém výkonu si odvezl z Rosic 3 body.