2. kolo DOROST: Čechie Zastávka - FK IE Znojmo 3:1 (1:0)

Čechie Zastávka - FK IE Znojmo 3:1 (1:0)

Branky: 24. Holas, 48. Haněl, 58. Tribula - 54. ???

Klement, Frecer, Benedikt

Pokorný

Petřivalský, Brychta, Zoblivý, Tribula

Haněl, Holas (Zelinka)

Dorost nastoupil ke svému prvnímu utkáné nového soutěžního ročníku výborně. Tým z Oblekovic se za první poločas nedostal skoro vůbec na naši polovinu hřiště. Kluci hráli jednoduchý kombinační fotbal, který nesl své ovoce k vytváření 100% šancí, bohužel je nedokázali proměňovat. První branka utkání padla až po šesté vyložené šanci ve 24. minutě, kterou dokázal za záda hostujícho brankáře procpat Viktor Holas. První poločas skončil 1:0 v náš prospěch. Ve druhém poločase se soupeř probudil. Přesto ve 48. minutě znovu inkasoval, kdy se po samostatném úniku tréfil Darek Haněl, když obstřelil hostujího brankáře na zadní tyč a zvýšil na 2:0. Hosté tlačili a dokázali v 54. minutě snížit na rozdíl jedné branky. O čtyři minutky později ovšem zatloukl poslední hřebíček Patrik Tribula, zvýšil na 3:1 a bylo hotovo. Nutno dodat, že kdyby naši kluci vedli po prvním poločase minimálně 5:0 nikdo by se nedivil. Výhrou 3:1 v prvním domácím utkání kluci získali první bodíky do tabulky.