16.kolo Dorost: Sokol Tasovice - Čechie Zastávka 1:0 (0:0)

30. 3. 2009

16. kolo dorost 1. třída skupina B

Sokol Tasovice - Čechie Zastávka 1:0 (0:0)

Navrátil - Ambrož R, Ryšavý, Chačatrjan Vardan, Ambrož O - Bartošek, Vaněk, Bujok, Chačatrjan David - Reich (46. Chačatrjan Vahe), Nešpůrek (77. Koželuha)

Trenér dorost pan Radek Tribula po zápase řekl: "Zápas probíhal za stálého deště na dobře upraveném hříšti. Začátek zápase měli domácí mírnou převahu, ale bez vyložených šancí. Náš tým v první polovině utkání domácí hráče k ničemu vážnému nepustil. Prvních 20 minut druhého poločasu byl z naší strany nejlepších. Měli jsme 2 šance (Bujok, Nešpůrek). Potom se hra vyrovnala. Branku jsme dostali v 75. minutě utkání po chybné rozehrávce na naši polovině hřiště se domácí dostali do brejku, domácí hráč šel sám na branku a bezpečně šanci proměnil - 1:0. Do závěrečného tlaku jsme se vůbec nedostali. Chyběl nám větší důraz ve středu hřiště a naši útočníci se proti dobře hrající domácí obraně nedokázali prosadit ".

Pochvalu za své výkony v tomto utkání si vysloužili bratři Ambrožové a předstoper Petr Ryšavý.