16. kolo DOROST: A.S.A ES Únanov - Čechie Zastávka 1:1 (0:1)

A.S.A ES Únanov - Čechie Zastávka 1:1 (0:1)

Pokorný

Holas, Brychta, Zoblivý (55. Klement), Frecer (86. Tribula)

Stromecký, Reich (88. Pulyak)

Komentář trenéra Petra Hovězáka:
Utkání se odehrávalo za velice silného větru a na méně kvalitním hřišti. První poločas jsme hráli s větrem a ve čtvrté minutě po samostatné akci a důrazu se prosadil Stromecký 0:1. Domácí hrozili jen sporadicky, větší šanci si nevypracovali. Další šance jsme nevyužili a odešli do šaten za stavu 0:1. Ve druhém poločase na nás domácí vlétli a s pomocí ještě silnějšího větru tlačili. Po sérii 4 rohů se radovali z vyrovnávacího gólu, za velké pomoci větru a našeho brankáře. Od té doby byli domácí lepším týmem, my se bránili a snažili se odkopnout míč co nejdále od naší brány. S velkou bojovností a nasazením jsme odolávali až do samotného konce utkání, kdy se dokonce v 89. minutě dostal do samostatného průniku opět Roman Stromecký, ale bohužel míč skončil pár centimetrů od levé tyče domácích. Následně domácí po další standardní situaci nastřelují břevno a rozhodčí končí zápas, který podle mého názoru končí zaslouženou remízou a my si odvážíme cenný bod ze hřiště soupeře.